MENU...

Cleo by Panache

W sezonie wiosna-lato 2015, wśród oferty marki Cleo by Panache, bezapelacyjnie króluje młodość i radość, a to wszystko za sprawą elektryzującej mieszanki wzorów, kolorów i tekstur. Artystyczne pociągnięcia pędzlem, niebagatelne wzory i nadruki – począwszy od barwnych kwiatów, na kolorowych motywach zwierzęcych kończąc, a wszystko utrzymane w najmodniejszych letnich barwach – sprawia, że kolekcja ta emanuje dziewczęcością i lekkością. Dostępna już od miseczki D i od 60 cm pod biustem.

Bestseller poprzednich sezonów, Marcie, dostępny będzie w aż trzech odsłonach kolorystycznych – nowym czarującym purpurowo-pomarańczowym oraz w dwóch kolorach bazowych – czerni i kolorze cielistym. Uroku w wersji purpurowej dodają modelowi drobne, pomarańczowe kropeczki, umiejscowione na miseczkach biustonosza oraz na falbankach majtek. Kolejnym hitem jest model Minnie – biustonosz balkonowy, w tym sezonie powraca w nowej błękitnej wersji kolorystycznej, w delikatne białe kropeczki. Dodatkowo w linii Minnie pojawi się drugi typ biustonosza, mianowicie biustonosz o kroju long-line, utrzymany w tej samej gamie kolorystycznej, co krój balkonowy.

Model Kali w tym sezonie przyciąga spojrzenia dzięki efektownym i niezwykle precyzyjnym serduszkowym haftom, umiejscowionym na miseczkach biustonosza oraz na froncie majtek, dodając całej kolekcji Cleo uroku i dziewczęcego romantyzmu. Głęboki kobalt materiału i haftów pięknie współgra z kontrastującymi, jasnokoralowymi kokardkami, znajdującymi się w centralnej części mostka biustonosza oraz na froncie majtek. Lekkości i zwiewności dodają delikatne falbanki umiejscowione przy nogawkach majtek.

Uwielbiany model Juna, któremu ufa wiele Polek, tak, jak w poprzednich sezonach występuje w kolorach bazowych: czarnym, kolorze kości słoniowej i cielistym, gwarantując wsparcie i wymodelowanie biustu do miseczki H. Z kolei model, którego chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać – Lucy, powraca w kolorze czarnym i białym, wspierając biusty aż do miseczki J.