MENU...

Fantasie

Nikt nie wie, jak wyglądać dobrze i czuć się wyjątkowo tak jak Fantasie. Zaprojektowana by zapewniać pełne wsparcie dla biustu, by jak najlepiej kształtować Twoje ciało. Pełna stylu i wyrafinowania. Bogata w wysokiej jakości materiały, dopieszczona w każdym calu. Wszystko po to abyś czuła się niezależnie każdego dnia. Fantasie – niczym bratnia dusza.

Wiosną i latem marka Fantasie zaskoczy kolorami i stylem. Pojawią się znane i popularne konstrukcje w odświeżonej stylistyce (Natalie). Wiele linii otrzyma nowe kolory (Eclipse, Allegra, Elodie) a nowości zaskoczą niską ceną (biustonosz Alex za 199 zł). Stylistyka i kolory zaczerpnięte z dwóch trendów: Memory oraz Harmony.

Kolekcja Elodie to klasyczne biustonosze na fiszbinie z boczną wstawką tzw side support. Kolory bazowe (beż, biel i czerń) wzbogacone zostały o wiosenny kolor sezonowy – brzoskwinię. Model Susanna natomiast zaskakuje energetyczną fuksją. Linia Fantasie wzbogacona została o kilka nowych modeli na sprawdzonych już konstrukcjach, m.in. Julia. Julia występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, w grudniu zawitała do sklepów blueberry a w styczniu raspberry. Owocowo słodka linia kusi.

Nowym modelem jest również Eloise w kolorze sorbet, kremowo-brzoskwiniowy biustonosz w delikatne nadruki kwiatowe.
Kolekcja Mae przywodzi na myśl modele Fauve (żal nam że firma zrezygnowała z tej pełnej przepychu linii). Na tę kolekcję składa się kilka modeli biustonoszy – moulded strapless, padded half cup i miękki biustonosz z side support oraz gorset. Mae występuje w dwóch kolorach – champagne i lipstick.
Zachwyciła nas kolorystyka wiosennej Ivany. I tu do wyboru mamy biustonosz miękki i haf cup. Fanów modelu Nicola uspakajamy – model Natalie oparty jest na tej sprawdzonej już konstrukcji. Do sprzedaży trafi w kwietniu.