MENU...

O Intimo4You

Sklep z bielizną Kraków Intimo4You CH Plaza Witryna
Sklep Intimo4You powstał z myślą o nas kobietach i naszych potrzebach, w wyniku poszukiwania czegoś, co pomogłoby nam samym czuć się lepiej. Nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety jest bielizna i to ona może mieć wielki wpływ na nasze samopoczucie i pewność siebie. Nasz sklep wychodzi temu naprzeciw proponując Paniom bieliznę dopasowaną do każdej sylwetki, bo przecież każda z nas ma prawo czuć się atrakcyjnie i komfortowo.

Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze biustonoszy. Panie mogą liczyć na fachową obsługę naszego personelu stale podnoszącego swoje kwalifikacje poprzez szkolenia z brafittingu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno bieliznę codzienną, jak i na specjalne okazje.
Intimo4You pamięta także o aktywnych kobietach oferując bieliznę sportową.
Wiemy doskonale jak ważna jest dobrze dobrana bielizna i chcemy abyście czuły się Panie komfortowo i kobieco. Potwierdzeniem słów, że każda z nas znajdzie coś dla siebie jest bardzo szeroki wachlarz rozmiarów. Obwody już od 60 cm, a miseczki od A do K.

Wszystkie Panie gorąco zapraszamy do naszego sklepu, a wizyta ta sprawi, że wyjdziecie od nas z uśmiechem na twarzy i pewniejsze siebie z idealnie dopasowaną bielizną. Poczujmy jak wspaniale być kobietą.