MENU...

Panache Sport

Głównym tematem przewodnim kolekcji Panache Sport w sezonie wiosna-lato 2015 jest kolor – szczególnie ten wyrazisty, intensywny.

Połączenie różu, pomarańczu i granatu w pierwszej propozycji tworzy energetyczną mieszankę, a nadruk geometryczny w postaci małych kropeczek, utrzymanych w tej samej kolorystyce, przyciąga spojrzenia i wizualnie dodaje sił podczas treningu, a do tego prezentuje się niezwykle kobieco.

Z kolei dla zwolenniczek bielizny jednokolorowej, powstała druga wersja Panache Sport, równie energetyczna, bo ultrafioletowa. Kolekcja Panache Sport dostępna jest już od miseczki B do miseczki H, już od 60 cm pod biustem.

Najlepiej sprzedający się, wielokrotnie nagradzany biustonosz sportowy Panache Sport nadal oferuje bezkompromisowe dopasowanie i 83% mniej wstrząsów - dzięki innowacyjnej technologii enkapsulacji podtrzymuje i redukuje ruch biustu w każdym kierunku. Doskonale sprawdza się on w każdej dyscyplinie sportowej. Oddychający materiał zewnętrzny pomaga utrzymać suchość i komfort, a szerokie, miękko podszywane ramiączka rozkładają nacisk na ramiona w trakcie ćwiczeń. W sezonie wiosna-lato 2015 dotychczasowa oferta została poszerzona o wspomniane wyżej nowe kolory – różowo-pomarańczowy oraz fioletowy, jako energetyczna i ciekawa propozycja na wiosnę.

Biustonosz sportowy Panache dostępny jest również w bazowych kolorach - czarnym, białym i szarym.